ניהול ציי רכב

המערכת מאפשרת הן לארגון והן לעובדים לתכנן טוב יותר את ההסעות מ- ואל המפעל.
מצדו של המעסיק, המערכת מאפשרת בקרה ושליטה על מיקום הנהגים מול משימותיהם בכל זמן נתון.
ומצדו של המשתמש-הנוסע, ישנו שיפור גדול בניצול הזמן שלו בדרך אל העבודה ובחזרה. הוא יכול להזמין נסיעה ולדעת היכן נמצאת ההסעה בכל רגע נתון.
המערכת/האפליקציה עושה שימוש ברכיב ה-GPS המובנה ומאפשרת למשתמש לקבל מידע מבוסס מיקום.
במערכת הזו, עבור המעסיק, ישנו יתרון נוסף שמאפשר שילוב של סידור העבודה במסך איתור הרכבים, בקרה ומידע על משימות הנהג במקביל להצגת מיקומו הנוכחי, והכל במסך אחד!
המערכת מותאמת למכשירי אייפון ואנדרואיד.
יתרונות המערכת:
  1. תקשורת טלפונית קלה בין הנהג לנוסעים, הנהג יכול ליצור קשר עם הנוסע ללא עזרתו של הסדרן. משום שפרטי הנוסע מופיעים במכשירו הסלולרי.
  2. בקרה על הנוסעים העולים לרכב- באמצעות חיבור לקורא כרטיסים, ניתן לבצע תיעוד של הנוסעים העולים לרכב ובקרה על נוסעים מורשים/לא מורשים.
  3. העברת סידור עבודה למכשיר הנייד של הנהג.  הנהג מקבל את פרטי הנסיעה (זמנים, נוסעים, תחנות ועוד..) ישר למכשיר הטלפון האישי שלו.
  4. הנהג מאשר את הסידור - קיבלתי/התחלתי/סיימתי.  כל שלבי הנסיעה מאושרים על ידי הנהג, הסדרן מקבל אינדיקציה בסידור העבודה באופן אוטומטי. אין צורך בשיחות טלפון! מאפשר תיעוד זמני הנסיעה בפועל לצורך מעקב על שעות עבודה.
  5. ממשק ניווט חינם ל WAZE!  בלחיצת כפתור ניתן לעבור לתוכנת הניווט החינמית waze, כאשר כתובת התחנה הבאה כבר מוגדרת כיעד הניווט.
  6. ניתן לשלוח ולקבל הודעות לנהג ומהנהג – חינם!  הסדרן יכול לשלוח הודעות לנהג או לקבוצת נהגים, כמו כן, לנהג מאגר הודעות קבועות אותם הוא יכול לשלוח לסדרן. שליחת ההודעות מתבצעת ללא תשלום.
 

המערכת מאפשרת הן לארגון והן לעובדים לתכנן טוב יותר את ההסעות מ- ואל המפעל.
מצדו של המעסיק, המערכת מאפשרת בקרה ושליטה על מיקום הנהגים מול משימותיהם בכל זמן נתון.
ומצדו של המשתמש-הנוסע, ישנו שיפור גדול בניצול הזמן שלו בדרך אל העבודה ובחזרה