מערכת 101 אונליין

מערכת לניהול תיקי העובדים וטפסים בענן, המתאימה לכל סוגי הארגונים.  
כל מי שיש לו טפסים אותם יש למלא עם קבלת עובד חדש, כל מי שצריך לחסוך בעלויות ניהול כ"א, כל מי שרוצה לבצע מעקב אחר נתונים שונים של העובדים ולארגונים מבוזרים.   במערכת ניתן להזין כל טופס שקיים בארגון (101, ביטוח מנהלים, הצטרפות להסתדרות וכד') וניתן להוסיף טפסים בשפות שונות.   את הטפסים האחראי יכול למלא מכל מכשיר -מחשב, טאבלט, נייד, תוך כדי שהוא מוודא שהעובד חותם על הטופס.
איך המערכת עובדת?  מערכת 101 אונליין שומרת העתק חתום של טופס 101 או כל טופס אחר, הנעול במסמך PDF באמצעות מפתח הצפנה המותאם לחברה המפעילה את המערכת.  הטפסים החתומים נשמרים במערכת ולא ניתנים לשינוי לאחר ביצוע החתימה. כל שינוי במסמך מחייב חתימה חוזרת. הטפסים החתומים מקבלים את חותמת הזמן בעת ביצוע החתימה באופן אוטומטי. הארגון המפעיל את המערכת יכול לשלוף את המסמכים בכל עת, על פי שם העובד, ת.ז. וכד' על מנת לאפשר גישה מהירה לארכיון המסמכים.  ניתן לקבל התראות על פרמטרים שונים (למשל, תוקף ויזה של עובד זר, תוקף רשיון נשק וכד'), לחפש ולאתר באופן מהיר כל טופס של כל עובד, ניתן לתעד מגוון של אירועים-למשל טופס ביקורת, שיחת משוב ועוד.
 


מערכת לניהול תיקי העובדים וטפסים בענן-
חסכון בעלויות ניהול כ"א, מעקב אחר נתונים של העובדים, העלאת כל סוג טופס הקיים באירגון, ניהול הטפסים מכל מכשיר, יעילות ומהירות בעבודה.